Balti Moreno Konverentsi soodusregistreerimine lõppeb varsti!

Juuni lõpuni on augustis toimuva Balti Moreno Konverentsi registreerimine veel soodushinnaga. Tallinnasse on töötubasid tegema tulemas mitmete lähikonna riikide psühhodramaatikute koorekiht, samas on tulijaid ka näiteks Peruust ja Kanadast. Kõige nimekamate esinejate hulka kuuluvad vaieldamatult Moreno beograafina kuulsaks saanud René Marineau ja üks Euroopa supervisioonitähti Anna Chesner. Mõlemad teevad Tallinnas ka 3-päevased eel-konverentsi töötoad.
2018. aastal toimub Balti Moreno Konverents juba kümnendat korda - seda on Eesti, Läti ja Leedu psühhodramaatikud kordamööda üle aasta korraldanud alates 2000. aastast. 
Seekordseks teemaks on AEG 2.0 - esimese konverentsi teema oli Aeg. 
  1. Igasuguse nõustamise ja psühhoteraapia puhul on aeg väga tähtis: nii minevik, olevik kui ka tulevik. Tihti me arendajate või terapeutidena tegutseme olevikus, et muuta minevikku või kujundada tulevikku.
  2. Meie mõtlemine ajast on palju muutunud. Informatsiooni kiirus, globaliseerumine jne palju muutnud meie taju, aga arenenud on ka meie teadmised, nt gravitatsiooniliste lainete avastamine.
On aeg seda teemat uuesti käsitleda.

Ei konverentsil ega eel-konverentsi töötubades osalemine ei eelda varasemat psühhodraama-alast väljaõpet.
Eelmine
UUED TUNNUSTATUD PRAKTIKUD
Järgmine
Avatud Lava

Vastused puuduvad

Email again: