Tartu Psühhodraama Instituut kutsub osalema isiksusliku kasvu ja enesearengu kursusele  Tallinnas “Mina ja minu elu: teineteise täiustajad” alates  2018 augustist.

Psühhodraama ja sotsiomeetria abil saab endale ja oma tegevusele anda rohkem rahulolu pakkuvat tuge.

Millest ja milleks?

Kuidas see nüüd niiviisi juhtus? Mis ma valesti ütlesin? Kellega sellest olukorrast rääkida? Milline lahendus sobib mulle ja minu ellu? Kui need ja muud küsimused on sulle tuttavad, siis oled teel lahenduste suunas. Isiksusliku kasvu ja enesearengu kursus on mõeldud kõigile, kes soovivad ennast paremini tundma õppida, leida vastuseid vastamata küsimustele, leida kergendust ja hingelist tasakaalu, uurida enda jaoks olulisi teemasid, leida uusi viise oma elu juhtimiseks, jõuda lähemale tundele, et elu on minu kontrolli all ja meeldib mulle.

Kui sa soovid muutuda spontaansemaks ehk sobivalt reageerijaks välistele tingimustele, julgemaks, rõõmsamaks või tahad paremini toime tulla  ebameeldivate  tunnetega või kui sa tahad paremini mõista ennast või teisi, siis oled oodatud kursusele.

Kuidas?

Üksteise toel ja psühhodraama abil. Inimese parim avitaja on teine inimene ja suhe nende vahel - see soe inimlik hoolivus. Algav grupp võimaldab psühhodraama ehk juhtud rollimängu abil rahustada enesetunnet ja vabastada mõtlemist kuskilt tulnud stampidest. Psühhodraamat juhib lavastaja, iga grupiliige saab anda oma panuse teise inimese igakülgsesse arengusse juba oma kohaloleku ja osasaamisega. Kõik tegevused sessioonil on vabatahtlikud ja lähtuvad inimväärikuse austamisest.

 

Grupp hakkab koos käima kord kuus reede õhtul kell 18 – 21 ja laupäeval kell 9 – 16 järgmistel kuupäevadel: 24. – 25. august; 28. – 29. september; 19. – 20. oktoober 2018; 9.-10. oktoober; 7.-8. detsember 2018.a.

Kursus toimub Tallinnas ja täpsem asukoht teatatakse peale registreerimise lõppu  1. juulil.

Enesearengu gruppi juhivad Ene Kulasalu (T.E.P.) ja Anu Parts (A.P.).

Kursuse maksumus on 100 eurot 1 sessiooni eest, mida saab tasuda kogusummana (500 eurot) või osakaupa.   Peale registreerimisaja lõppu sõlmitakse koolitusleping. 

Vajalik teave ja registreerumine kuni 1. juulini e-posti teel: enekulasalu@gmail.com või anu.parts@gmail.com