See kursus on Sinu jaoks, kui Sa soovid:

  • ennast paremini tundma õppida;
  • nii ennast kui teisi paremini mõista ning aktsepteerida;
  • paremini toime tulla vastandlike tunnetega;
  • uurida enda jaoks olulisi teemasid ja leida vastuseid vastamata küsimustele;
  • muutuda spontaansemaks, julgemaks, rõõmsamaks;
  • leida uusi viise oma elu juhtimiseks;
  • jõuda lähemale tundele, et Su elu on Sinu kontrolli all ja meeldib Sulle ...

Tööviis: Enesearengu grupis loome turvalise arengut toetava keskkonna ja tegutseme peamiselt psühhodraama tegevuslike meetodite toel, mis võimaldavad tegeleda nii iga grupiliikme kui grupi jaoks oluliste teemadega.

Psühhodraama põhieesmärgiks on inimeste spontaansuse ja loovuse arengu võimaldamine, mille tulemusena nad suudavad leida uusi lahendusi vanadele probleemidele ja kitsaskohtadele või kohaselt tegutseda uudsetes olukordades, leida uut energiat ja tunda end oma elu rahuloleva juhina.

Grupp kohtub kord kuus reedeti kell 18 - 21 ning laupäeval kell 9 -16 järgmistel kuupäevadel: 28.-29. veebruar 2020; 27.-28. märts 2020; 24.-25. aprill 2020; 22.-23. mai 2020; 19 -20. juuni 2020.

Toimumiskoht:  Paide, Pikk tänav tn. 38, Ärklituba

Grupijuhid:

Piret Kanne - psühhodraama koolitaja (Psychodrama Leader, väljaõppe lõpetanud 2018), õpetaja ning koolitaja. Hetkel Tartu Psühhodraama Instituudi Certified Practicioner taseme väljaõppes.

Agne Puusaar – täiskasvanute koolitaja-suhtlemistreener (väljaõppe lõpetanud 2010), grupijuht, psühhodraama, sotsiodraama ja sotsiomeetria rakendaja (väljaõppe lõpetanud 2015). Lisaks pikaajalise inimeste arendamise kogemusega juhina, personalijuhina, konsultandina, koolitajana. Hetkel Tartu Psühhodraama Instituudi Certified Practicioner taseme väljaõppes.

Kursuse maht on kokku 60 akadeemilist tundi, kursus lõpeb tunnistusega.

Kursuse kogumaksumus on 395 eurot, mida saab vajadusel tasuda osade kaupa.

Registreerimine ja küsimused grupijuhtidele :

agne@self.ee või kannepiret@gmail.com

FB event