ISIKSUSLIKU KASVU JA ENESEARENGU GRUPP TARTUS  17.09.2021.-5.02.2022

Kursus on mõeldud kõigile, kes soovivad:

  • ennast paremini tundma õppida
  • nii ennast kui teisi paremini mõista ning aktsepteerida
  • paremini toime tulla ambivalentsete tunnetega
  • uurida enda jaoks olulisi teemasid ja leida vastuseid vastamata küsimustele
  • muutuda spontaansemaks, julgemaks, rõõmsamaks
  • leida uusi viise oma elu juhtimiseks
  • jõuda lähemale tundele, et Su elu on Sinu kontrolli all ja meeldib Sulle

Tööviisidena  kasutame tegevuslikke ja psühhodraama meetodeid, sh kliinilist playback`i. Psühhodraama on grupiline aktiivõppe meetod isiksusliku arengu saavutamiseks, oma personaalse tõe ja uue energia leidmiseks, spontaansuse suurendamiseks. Psühhodraama meetodid on väga mõjusad ja kuuluvad nn. kiirete arendusmeetodite hulka, mis on abiks nii uuteks väljakutseteks valmistumisel, muudatustega kohanemisel kui raskuste ületamisel.

Kursusel osalejad moodustavad kindla ning regulaarselt kooskäiva grupi, kes kohtuvad Tartus üks kord kuus nädalavahetusel - reede õhtul kell 18-21, laupäeval kell 10-18.

Kokku viiel nädalalõpul:    17.-18. september;   15.-16. oktoober; 5.-6. november;   10.-11. detsember, 4.-5. veebruar


Toimumiskohaks on Tartu Aparaaditehas koolitusruum „TEGU“.


Grupijuhid:

LIIS HANGO - TEP

on lõpetanud koolitajate-suhtlemistreenerite väljaõppe (2003), pereteraapia väljaõppe (2016). Psühhodraamas kõrgeim tase - Trainer. Educator. Practioner sertifikaat (TEP, 2017). Psühhodraama Instituudi õppejõud, 15-aastase kogemusega täiskasvanute koolitaja ning praktiseeriv pere- ja paarisuhteterapeut. On enesearengugruppe läbi viinud aastast 2016.HIIE TANILOO - CP

on psühhodraamat õppinud juba 2013. aastast ning omandanud Tartu Psühhodraama Instituudis psühhodraama lavastaja taseme -  Certified Practitioner (2021). Hiiel on pikaajaline inimeste arendamise kogemus juhina, õpetajana, koolitajana.Huvilistel palume endast teada anda  pdi@psyhhodraama.ee või telefonil 505 4500 (Liis Hango)

HIND:  600 EUR

TAGASI KOOLITUSKALENDRISSE