SUPERVISIOONIGRUPP    5.10.2021 - 11.02.2022 (4 kohtumist)

Inimestega töötavatele professionaalidele


MTÜ Tartu Psühhodraama Instituut  koostöös Change Consulting OÜ’ga korraldab alates 2021 sügisest supervisioonigruppi inimestega töötavatele professionaalidele.

Grupisupervisiooni sihtgrupp:
osalema on oodatud kõik inimestega töötavad professionaalid (nt arstid, juhid, psühholoogid, psühhoterapeudid, nõustajad, superviisorid, coaching, õpetajad, õppejõud, jne).


Sisu: 

Supervisioon on õppeprotsess, mille eesmärgiks on töörolli tulemuslikum ja rahuldustpakkuvam täitmine. Grupisupervisioonidel lähtume eelkõige osalejate püstitatud teemadest ja kaasatoodud juhtumitest. Grupisupervisioonid psühhodraama meetodil on tegevuslikud ja põhinevad kogemuslikul õpikäsitlusel. 4-päevase protsessi jooksul on grupp muutumatu.

Võimalikud teemad supervisioonitöödeks:
  • Mis mind minu töös rõõmustab / kulutab?
  • Ükskord juhtus nii…
  • Tasakaal ja tasakaalutus
  • Energiajuhtimine töörollis, sh aja- ja stressijuhtimine
  • Uudsed lahendused ja võimalused

Kohtutakse neljal korral:
  
5.10.2021,  8.11.2021,  7.01.2022,  11.02.2022

Supervisioonid toimuvad Tartus Aparaaditehases koolitusruumis „TEGU“.

Superviisor:

ENDEL HANGO - TEP

 Olen psühhodraamaga kokku puutunud alates 2001. ning õppinud seda alates 2004. aastast.   Oma       TEP taseme (rahvusvaheline Trainer-Educator-Practitioner in Psychodrama, Sociometry       and Group Psychotherpy diplom) sain 2016. aastal.

 Samuti olen arenduskonsultant, koolitaja, coach ja suhtlemistreener koolitus- ja konsultatsioonifirmas Change Consulting OÜ. Aitan organisatsioonidel muutuda ja juhtidel oma meeskondi ning inimesi arendada. Ülikoolis õppisin psühholoogiat ja majandust, hiljem erinevaid arendamisega seotud praktilisi töövahendeid. Olen juhtinud erinevaid meeskondi erasektoris ja kolmandas sektoris alates 2002. aastast. 


Täiendav info: info@changeconsulting.ee

HIND: 320 EUR

REGISTREERU

TAGASI KOOLITUSKALENDRISSE


Koostööpartner:
                                                                               CHANGE CONSULTING OÜ 

Koolitus- ja konsultatsioonifirma, mis keskendub muudatuste juhtimisele. Seda nii organisatsioonis, meeskonnas, enesearengus kui inimeste isiklikus elus. Selleks, et elada rahuldustpakkuvamat ja tulemuslikumat elu, on vaja areneda ja õppida. Change Consulting pakub
gruppidele, juhtidele ja enesearendajatele mõeldud koolitusi, mis aitavad saavutada elus suuremat rahulolu ning luua täisväärtuslikke suhteid.

www.changeconsulting.ee    
 
FB