"Me oleme veendunud, et õnnelik elamine ja töötamine tänases maailmas eeldab masinliku rollitäitmise asemel tihedaid inimestevahelisi kontakte, head enese- ja suhteteadlikkust. Iga inimese isiksus on sedavõrd oluline, et kaasaskantav kogemus väärib uurimist ja mõtestamist.

Psühhodraama pakub vahendeid oma võimaluste ja piirangute tundmaõppimiseks ja ületamiseks  mängulisel moel. Sotsiomeetria aitab teadlikumalt mõista ja kujundada suhteid.

Olulisem on aga see, et kindlasti annab psühhodraama lisaenergiat ja spontaansust, mis aitavad raskeid või ootamatuid olukordi tulemuslikult ja meeldivalt lahendada."

Kõik Tartu PDI psühhodraama spetsialistid on pikaajalise kogemusega täiskasvanute koolitjad, nõustajad, terapeudid, superviisorid, coachid. Nad tunnevad põhjalikult psühhodraama meetodeid ning teavad reaalsest isiklikust kogemusest, kuidas neid igapäevaselt ja tulemuslikult inimeste arendamiseks tööle panna. Kui Sul on soovi arendada iseennast või oma organisatsiooni koostöös Tartu Psühhodraama Instituudiga, siis võta meiega ühendust pdi@psyhhodraama.ee


TARTU PSÜHHODRAAMA INSTITUUDI INIMESED

Agne Puusaar - CP

Anu Parts - CP

Ellen Aunin - CP

Endel Hango - TEP / juhatuse liige

Ene Kulasalu - TEP

Ene Velström - TEP / juhatuse liige

Helen Toomsalu - grupijuht-sotsiometrist

Hiie Taniloo - CP

Kadi Künnapuu - grupijuht/sotsiometrist

Karin Hango - TEP

Kati Toobal - CP

Kati-Riin Simisker - grupijuht-sotsiometrist

Koidu Tani-Jürisoo - TEP

Liis Aavaste-Hango - TEP

Maia Jelissejeva - CP

Mare Tereping - CP

Maria Laanelepp - grupijuht/sotsiometrist

Mihkel Velström - CP

Moonika Laht - CP

Piret Kanne - CP

Rivo Pent - grupijuht/sotsiometrist

Vahur Murutar - TEP

Anželika Valdre - grupijuht/sotsiometrist