Uudised

Tartu PDI on nüüd FB-s

Operatiivsemaks infovahetuseks õpilaste ja potentsiaalsete huvilistega, on Tartu Psühhodraama Instituudil nüüd oma Facebooki lehekülg.
Alates 2019. aasta suvest on viimased uudised, oluline jooksev info seal.
Loe lisaks

Uued grupijuhid!

30.novembril 2018 pälvisid grupijuhi ja sotsiometristi tunnistuse Piret Kanne, Anu Parts, Mihkel Velström, Kati Toobal, Hiie Taniloo. Palju õnne!
Loe lisaks

Balti Moreno Konverentsi soodusregistreerimine lõppeb varsti!

Juuni lõpuni on augustis toimuva Balti Moreno Konverentsi registreerimine veel soodushinnaga. Tallinnasse on töötubasid tegema tulemas mitmete lähikonna riikide psühhodramaatikute koorekiht, samas on tulijaid ka näiteks Peruust ja Kanadast. Kõige nimekamate esinejate hulka kuuluvad vaieldamatult Moreno beograafina kuulsaks saanud René Marineau ja üks Euroopa supervisioonitähti Anna Chesner. Mõlemad teevad Tallinnas ka 3-päevased eel-konverentsi töötoad.
Loe lisaks

UUED TUNNUSTATUD PRAKTIKUD

19.jaanuaril 2018 said Psühhodraama, Sotsiomeetria ja grupipsühhoteraapia tunnustatud praktikuteks (Certified Practitioner) läbi 10 aastase kogemuse ning teoreetilise ja praktilise eksaminerimise Maia Jelissejeva, Priit Ahte, Moonika Laht, Ellen Aunin, Mare Tereping. Rasketele eksamitele järgnes vägev pidu.

Loe lisaks