ISIKSUSLIKU KASVU JA ENESEARENGU GRUPP TARTUS  12.02.-12.06.2021

Kursus on mõeldud kõigile, kes soovivad:

  • ennast paremini tundma õppida
  • nii ennast kui teisi paremini mõista ning aktsepteerida
  • paremini toime tulla ambivalentsete tunnetega
  • uurida enda jaoks olulisi teemasid ja leida vastuseid vastamata küsimustele
  • muutuda spontaansemaks, julgemaks, rõõmsamaks
  • leida uusi viise oma elu juhtimiseks
  • jõuda lähemale tundele, et Su elu on Sinu kontrolli all ja meeldib Sulle

Tööviisidena  kasutame tegevuslikke ja psühhodraama meetodeid, sh kliinilist playback`i. Psühhodraama on grupiline aktiivõppe meetod isiksusliku arengu saavutamiseks, oma personaalse tõe ja uue energia leidmiseks, spontaansuse suurendamiseks. Psühhodraama  meetodid on väga mõjusad ja kuuluvad nn. kiirete arendusmeetodite hulka, mis on abiks nii uuteks väljakutseteks valmistumisel, muudatustega kohanemisel kui raskuste ületamisel.

Kursusel osalejad moodustavad kindla ning regulaarselt kooskäiva grupi, kes kohtuvad Tartus üks kord kuus nädalavahetusel - reede õhtul kell 18-21, laupäeval kell 10-18. 

Kokku viiel nädalalõpul:    12.-13. veebruar;   5.-6. märts; 2.-3. aprill;   7.-8. mai, 11-12. juuni

Toimumiskohaks on Tartu Aparaaditehas koolitusruum „TEGU“.


Grupijuhid:

LIIS HANGO  

on lõpetanud koolitajate-suhtlemistreenerite väljaõppe (2003), pereteraapia väljaõppe (2016). Psühhodraamas kõrgeim tase - Trainer. Educator. Practioner sertifikaat (TEP, 2017). Psühhodraama Instituudi õppejõud, 15-aastase kogemusega täiskasvanute koolitaja ning praktiseeriv pere- ja paarisuhteterapeut. On enesearengugruppe läbi viinud aastast 2016.HIIE TANILOO

on omandanud Tartu Psühhodraama Koolis grupijuhi, psühhodraama, sotsiodraama ja sotsiomeetria rakendaja kvalifikatsiooni (2018). Hiiel on pikaajaline inimeste arendamise kogemus juhina, õpetajana, koolitajana.Huvilistel palume endast teada anda  pdi@psyhhodraama.ee või liis@changeconsulting.ee ja telefonil 505 4500 (Liis Hango)

HIND:  600 EUR

Tagasi koolituskalendrisse