ENESEARENGUGRUPP   1. grupp 18.-19.06. ja 2. grupp 1.-2.10.2021

"MEISTER, SELL VÕI ÕPIPOISS: ENESEAUSTUSE ARENG JA MÕJU"

(2021 toimub kursus 2-le grupile)
 
Kursusele on oodatud kõik, kes on:
pandeemia ajal tajunud, et elu on muutunud üksluiseks, igavaks ja kellel on tekkinud ootus väljast tuleva käivitava sädeme järele. Kursusel saab avastada oma loova mõtlemise allikaid ja soojendada enda spontaansust või taaskäivitada see uuesti ja kasvatada enesekindlust.


Kursuse sisust:
„Mul pole aega olnud. Mul on nii kiire kogu aeg. Ma ei jõua enam mitte midagi teha, sest nii palju on teha.“ Kuidas need kuuldud väited on seotud inimese eneseaustusega ja  saavutuspüüdlusega? Mida need laused räägivad ütleja kohta? Kas tõesti ma ei austa ennast? „Meister on see, kes oskab saada inspiratsiooni siis, kui seda on vaja.“ Need Voldemar Panso sõnad on vajalikud kõikidele inimestele. Loovalt läheneda keerulisele suhtlusolukorrale, igapäevatoimetamistele, ajakasutusele, enesesäästmisele.  Meister leiab alati aega ja alati mõtte ja alati võimaluse, alati edasiarenemise raja.  Kas elada terve elu õpipoisi või selli rollis? Tänapäeval pole loovus, loomingulisus, meistriks olemine eriliste inimeste loomus, vaid seda eeldatakse kõikidelt ühiskonnaliikmetelt, et kindlustada inimlikkus, võrdväärsus ja igakülgne edenemine. 


Õpiväljundid:

Osaleja
  • teadvustab meisterlikkuse tähendust ja selle mõju enda kujunemisele ja igapäevaelule
  • uurib enda eneseasutuse vajaduse rahuldamise võimalusi
  • hindab enda spontaansuse hetkeseisu ja rakendab võimalusi spontaansuse käivitamiseks
  • teadvustab enda loova mõtlemise haaret ja arendab endas selle komponente (paindlikkus, voolavus, probleemitundlikkus, originaalsus,  esitlusjulgus)

Maht: 16 akadeemilist tundi

Kestus: 2 järjestikust päeva, tööajad 1. päeval kl 10.00-14.00; kl 16.00- 19.00   ja 2. päeval kl 10.00-16.00

Grupi suurus: 8-10 inimest
2021 aastal toimub kursus 2 grupile

Aeg: 18.-19.juuni 1. grupp ja 1.-2. oktoober 2. grupp


Läbiviija:   
                                       
     
ENE KULASALU
     
      Psühhodraamas kõrgeim tase - Trainer. Educator. Practioner sertifikaat TEP (2018), psühhodraama                   arendaja ja õpetaja, superviisor.       Ene kohta saad lähemalt lugeda SIIT


HIND: 140 EUR

Registreerumine:   enekulasalu@gmail.com

Tagasi koolituskalendrisse