„TRANSFORMATSIOONID: MINA JA MUUTUMINE“

11. oktoobril 2018 kell 18.00-21.00

TTÜ Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory

 Töötuba on mõeldud neile, kes

  • on huvitatud muudatuste läbiviimisest ja muutumise seaduspärasustest,
  • tahavad teada, mis tegelikult peitub salapärase sõna „psühhodraama“ taga,
  • huvituvad tegevuslikest arendusmeetoditest ja sotsiomeetriast.

Muudatused on tänapäeval uus normaalsus – muutumine on hädavajalik nii töö- kui eraelus.

Tutvustame oma töötoas tegevuslikult ühte muutumise etappide mudelit ning otsime ressursse, mis võiksid muudatuste võtmemomentidel abiks olla.

Töötuba toimub Põhja- ja Baltimaade professionaalseid psühhodramaatikuid ühendava Nordic Boardi traditsioonilise Avatud Lava raames. Avatud Lava kujutab endast psühho­draamat ja J. L. Moreno filosoofial põhinevaid tegevuslikke arendusmeetodeid tutvustavat õhtut. Psühhodrama põhieesmärgiks on suurendada inimeste spontaansust (võimet toime tulla uudsete olukordadega ja leida uudseid kohaseid reageerimisviise harjumuspärastes oludes). See aitab elada mitmekülgsemat ja õnnelikumat elu. Avatud laval on võimalik uurida oma unistusi, soove, fantaasiaid, muresid ja leida uut energiat nendega tegelemiseks.

2018. aasta Avatud Lava teemaks on „Transformatsioon“. TTÜs Mektorys läbiviidavat töötuba juhivad Endel Hango ja Karin Hango. Oleme mõlemad psühholoogid-psühho­terapeudid, kes töötavad peamiselt organisatsioonide ja meeskondadega. Psühhodraama alal on meil kõrgeim rahvusvaheline tase Trainer. Educator. Practitioner.

Sissepääs vaba.

Kuna kohtade arv on piiratud, palume eelnevalt registreeruda e-posti aadressil pd@self.ee.